Hakkımızda
Firmamızın temelleri 1981 yılında Kimya Mühendisi "İzzet Boybeyi" tarafından atılmıştır. 30 seneyi aşan tecrübesiyle silikon teknolojileriyle ilgili çok ciddi bilgi birikimine sahip olan firmamız 2003 senesinde faaliyetlerini Epsilon Kimya Ltd.Şti. altında devam ettirmektedir.

Dünyanın en büyük silikon üreticilerinden tedarik edilen ürünler müşterilerimize teknik destek verilerek servis edilmektedir. Gıda sektörüne yönelik olarak 2009 yılından itibaren Alman Elefant Chemische Produkte Ltd.Şti. firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olan firmamız Türkiye’nin önemli gıda üreticilerine servis vermektedir.

Epilson Kimya Ltd.Şti. kurulduğu 2003 yılından beri, dünyanın en önemli silikon üreticileri ile yapmış olduğu stratejik ortaklıklar sayesinde, yurt içi ve yurt dışı silikon içerikli hammaddeler temin etmektedir. Epsilon Kimya Ltd.Şti. hizmet verdiği gıda, kozmetik, otomotiv, tekstil, ayakkabı, kauçuk sektörlerine, silikon bazlı geniş bir ürün yelpazesinde ürünler sağlayarak, önemli bir tedarikçi konumuna ulaşmıştır.